Proč kandidujeme do zastupitelstva

Naše radnice potřebuje nutně výměnu vedení. S prací toho současného jsme dlouhodobě nespokojeni!

Vedení radnice jen těžko obhajuje svá rozhodnutí, vůči občanům se chová arogantně, téměř za každým rozhodnutím lze spatřit něčí osobní prospěch, některé veřejné zakázky se zadávají bez výběrového řízení, dochází k odměňování „věrných“ formou „trafik“ na posty místostarostů, ředitelů a vedoucích v organizacích zřizovaných obvodem, starostka a její blízcí žijí v nájemních bytech obce za pár korun, o obecních grantech je rozhodováno za zavřenými dveřmi, politická kampaň NEZÁVISLÍ je vedená pomocí tiskovin, personálu a akcí hrazených z peněz úřadu, místostarosta pronajímal obecní byt, i když v obvodu vlastní byt v osobním vlastnictví a sám bydlí s rodinou mimo Ostravu. Na tato a podobná netransparentní zvěrstva po celou dobu poukazujeme.

Jsme jedinou reálnou opozicí vůči současnému vedení radnice.

Ostatní zastupitelé téměř vždy hlasovali spolu se starostkou, čímž opakovaně umožnili prosazovat osobní zájmy paní Janáčkové, před zájmy Vás, obyvatel Mariánských Hor a Hulvák.

Nevolte ty, kteří jsou spoluviníky stávajícího dlouhodobě neutěšeného stavu. Volte Lepší a čistou Ostravu!

Pokud s námi souhlasíte, teď je šance to změnit. Rozhodnutí je na Vás, voličích!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Proč kandidujeme do zastupitelstva

 1. Celkem by mě zajímalo, kolik nás obyvatele Mariánských Hor a Hulvák stálo mimořádné vydáni Zpravodaje – Kalendária, které samozřejmě zcela náhodou vyšlo těsně před volbami a svým obsahem je jen politickou kampaní dua Janáčková, Hujdus.

  Podle jejich plakátů, prý hrají fér, ale tohle mě přesvědčuje spíše o opaku. Radnice dělá z lidí pitomce a nasazuje jim růžové brýle za naše prachy.

  Jsem zvědav, co budou prezentovat příště, protože pokud si Janáčková nakonec prosadí to své radniční mauzoleum za 160 mil. Kč budou všechny investice v Mariánkách na dalších 20 let u ledu.

  Petr

  • Ano, to mimoradne vydani Zpravodaje uz je jen posledni kapka, ktera naprosto dokresluje tu naprosto zvracenou politiku nasi Radnice.
   Nase inzerce ve Zpravodaji nevysla, ale oni si udelali hned dve – penez to stalo urcite nemalo – mam svuj tip, kdo se na tom prizivil, ale zatim si to necham pro sebe …
   Kolik to stalo a kdo si taky „prisel na sve“, zkusim zjistit – dam vedet.

   Kolik lidi ty ruzove bryle ma, to se dozvime uz brzy …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *